Výhody Registrace ?!

Pro nakupování u nás na e-shopu není registrace nutná, avšak proč se nezaregistrovat, když to pro Vás přináší samé výhody ?
Registrací se u nás na e-shopu k ničemu nezavazujete, ani pro Vás tímto nevznikají žádné povinnosti, nebo starosti !! NAOPAK !! 

Výhody které získáte po registraci ?

Výhody bez registarce ?

- Sleva 3% ihned po registraci na veškeré zboží ! - Nakupujte už jen se slevou. Cena je přeci až na 1. místě, proč se tedy dobrovolně okrádat o lepší cenu. 

- Zařazení do našeho věrnostního programu - Automaticky budete zařazeni do našich zákaznických skupin, ve kterých budete moci postupovat a získávat tak větší a větší slevy a výhody. 

- Slevové kupóny - Dostupné slevové kupóny vidí pouze registrovaný člen. Pro naše zákazníky pravidelně připravujeme slevové akce. 

- Historie objednávek - Přehled všech Vašich objednávek. Sledování v jakém stavu je Vaše objednávka. Jednoduchá komunikace pomocí zpráv přímo skrz objednávku. Snadná opětovná objednávka zboží bez hledání produktu na stránkách. 

- Správa adres a informací Správa fakturačních a dodacích adres -  (Rychlejší objednávka bez nutnosti vyplňování údajů.) Snadná změna informací. Přihlášení k odběru novinek.

 

- Vaše emailová schránka bude o 1 email ušetřena. 

- To je Vše, žádné další výhody nejsou !

Zaregistrujte se a využívejte našich výhod !!