Filtrovat podle
Cena
Pohlaví
Dodavatel
Velikost
více... méně
Barva
více... méně
Filtrovat

Kalhoty / Montérky

V naší nabídce pracovních kalhot najdete kvalitní a odolné kousky, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým profesím a odvětvím. Naleznete zde jak pracovní kraťasy pro teplé dny, tak dlouhé kalhoty, laclové monterky i pracovní kombinézy.

Nabízíme pracovní kalhoty různých vlastností. Vyberete si u nás, ať už sháníte antistatické monterky pro elektrikáře, zateplené kalhoty do chladného počasí, strečové kalhoty pro větší pohodlí, kalhoty s reflexními prvky pro lepší viditelnost či neprořezné kalhoty s ochranou proti pořezání. Nejste-li si výběrem jistí, nebojte se nás kontaktovat.

Výšivka a potisk:

Chtěli byste svoji firmu prezentovat ještě více profesionálně? Nebo máte vlastní nápad na design, který byste rádi měli na svých pracovních kalhotách? Nabízíme služby výšivky a potisku, díky kterým můžete svým pracovním kalhotám dodat osobní nádech. Ať už jde o logo firmy, jméno zaměstnance nebo libovolný jiný design, náš tým vám rád pomůže vaše představy zrealizovat.

Objednejte si dnes svůj pár pracovních kalhot a nechte nás, abychom z nich udělali unikátní kousek jen pro vás!

Pracovní kalhoty | Montérky, kraťasy, kombinézy | Brenss.cz
Podkategorie
 • Dlouhé kalhoty

  Pracovní kalhoty jsou základním prvkem pracovního oděvu, který slouží k ochraně, pohodlí a funkčnosti v mnoha odvětvích. Naše kategorie dlouhých kalhot nabízí širokou škálu modelů, které jsou navrženy tak, aby odolaly náročným pracovním podmínkám, a zároveň poskytovaly maximální komfort během celého dne.

  Pracovní kalhoty v naší nabídce jsou tvořeny z kombinace materiálů, která poskytuje jak prvotřídní ochranu a odolnost, tak pohodlí, což zaručuje ničím nerušený pracovní výkon.

  Pokud vaše práce vyžaduje úložný prostor a potřebujete mít spoustu náčiní po ruce, jistě oceníte velký počet objemných kapes. V popisu produktů zjistíte, kolik kapes dané kalhoty nabízí a můžete tak vyhodnotit, který model pro vás bude nejpraktičtější.

 • Pracovní kraťasy

  Když teploty stoupají, ale nároky na kvalitní pracovní oděv zůstávají stejné, pracovní kraťasy se stanou nezbytným kouskem ve vaší pracovní garderóbě. Naše kategorie pracovních kraťasů přináší dokonalou kombinaci pohodlí, funkčnosti a odolnosti, což je činí ideálními pro teplé měsíce nebo náročné pracovní podmínky.

  Pracovní kraťasy v naší nabídce jsou navrženy tak, aby byli při ruční práci co nejpraktičtější. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které odolají náročným podmínkám každého pracoviště a mají velký počet objemných kapes, díky kterým budete mít pracovní náčiní neustále po ruce.

 • Pracovní kombinézy

  Pracovní kombinézy představují univerzální řešení pro ty, kteří hledají komplexní ochranu, funkčnost a pohodlí v jednom oděvním kuse. V naší kategorii pracovních kombinéz naleznete modely, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým pracovním podmínkám a zároveň podpořily profesionální vzhled na pracovišti.

  Kombinézy poskytují klasický profesionální vzhled a zároveň ochranu celého těla v jednom kusu oděvu. V naší nabídce najdete pracovní kombinézy s řadou speciálních vlastností. Vyberte si tu, která bude splňovat nároky, které má vaše práce.